Porcelaine 150 45 ml - barva na keramiku, 52 - Lavender
Tekuté barvy ihned připravené k použití, které lze vzájemně míchat. Barvy jsou hluboké a lesklé, průhledné nebo krycí, mají smaltový nebo glazurový povrch po zapečení. Vhodnými povrchy jsou žáruvzdorné materiály jako je porcelán, hrnčířské zboží, kovy, ocel, sklo, měď a další. Vypalují se 35 minut při teplotě 150 °C v domácí troubě. Před vypalováním nechat zaschnout 24 hodin. Výborná odolnost při mytí v myčce na nádobí.
Pokud chcete barvy vrstvit, nechte první vrstvu vypálit jen na 100 °C a poté aplikujte druhou barvu. Nakonec vše vypalte na standardních 150 °C.
Renomovaná francouzská firma Pébéo je v celosvětovém měřítku známá výrobou širokého sortimentu výtvarných potřeb. Firma má dlouhou tradici, byla založena v roce 1919 a v průběhu let si vybudovala silnou pozici na poli výrobců uměleckých barev, hobby barev a doplňků. Mistrovské barvy a doplňky Pébeo používají uznávaní malíři a grafici. Široká paleta hobby barev a doplňků je oblíbená mezi amatérskými malíři, školami a všemi zájemci o kreativní tvorbu. Každý rok Pébeo rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb o nové produkty, použitelné jak pro stávající tak nově vznikající výtvarné techniky.
Na keramiku |
ano |
Barva |
52 - Lavender |
Model |
024052_01 |
Velikost balení |
45 ml |
Vyrobce |
Pébéo |